Promocje na Targi RemaDays 2016!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach RemaDays, które odbędą się 16-18 lutego w Warsaw Expo w Nadarzynie.

Nasze stoisko będzie znajdować się w Hali nr F stoisko nr O18.

Na stoisku, zaprezentujemy najnowszy ploter ekosolwentowy Rolanda SolJet EJ-640. Jest to szybki i wydajny ploter dwugłowicowy o stabilnej i bardzo wysokiej jakości druku.

Dodatkowo zaprezentujemy również model Roland Versa Express RF-640, oraz model Roland VersaCAMM VS-640i, czyli kompleksowe rozwiązanie dla firm rozpoczynających swoją przygodę z drukiem solwentowym. Ponad to na naszym stoisku obecny będzie popularny ploter gadżetowy Roland UV LED LEF20.

Zaprezentujemy również nowe rozwiązania z zakresu piecy do wygrzewania szkła i dekoracji szklanych oraz ceramicznych. Klienci będą mogli zapoznać się z technologią produkcji, porozmawiać o możliwych zastosowaniach oraz obejrzeć gotowe już produkty.

Stoisko KML podczas Targów RemaDays to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najnowsze i najlepsze maszyny drukujące dostępne na rynku oraz porozmawiać z serwisem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Zapraszamy

Zespół KML Solutions